Apie mus

Medicinos priemones ir grikių lukštų gaminius su „Grikės“ prekiniu ženklu gamina UAB „Metras“. Įmonė įkurta 2007 metais. Darbuotojai, sudarantys įmonės branduolį, turi daugiau nei 15 metų patirtį šioje srityje.

Įmonė specializuojasi medicininių čiužinių ir priemonių nuo pragulų gamyboje su „Grikė Med+“ prekiniu ženklu. Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos suteikė šiems gaminiams medicinos prietaiso statusą. Visi gaminiai turi CE ženklinimą ir atitinka Europos Tarybos direktyvą 93/42/EEB „Dėl medicinos prietaisų“.

Įmonė bendradarbiaudama su Europos pragulų profilaktikos komisija EPUAP sukūrė Pragulų profilaktikos centrą. Jo tikslas – padėti žmonėms, kenčiantiems nuo pragulų ar turintiems pragulų atsiradimo riziką, šviečiant ligonius, artimuosius, slaugytojus ir gydytojus bei kuriant efektyvią pragulų profilaktikos ir gydymo sistemą Lietuvoje.

Įmonė didžiuojasi natūraliais grikių lukštų gaminiais: pagalvėmis, čiužiniais, maitinimo pagalvėmis, pufais jogai ir kitais. Mums rūpi gamta, natūralumas, sveikata. Gaminiams naudojame tik aukščiausios kokybės audinius ir lietuviškų grikių lukštus. Sukūrėme produktų, kurie naudojami jogos centruose, masažo salonuose bei kasdienėms sveikatingumo praktikoms namuose.

UAB „Metras“ turi neįgaliųjų socialinės įmonės statusą. Įmonėje dirba 6 neįgalieji. Jiems pritaikytos atitinkamos darbo vietos ir techninė bazė. Džiaugiamės, kad remiami Lietuvos darbo biržos, suteikiame neįgaliems žmonėms galimybę dalyvauti pilnaverčiame socialiniame gyvenime.

GRIKĖ buvo nominuota Geriausios Lietuvos socialinės įmonės 2019 kategorijoje.
 
 
Apie mus didžiausiame verslo kanale Youtube platformoje – „Proto industrija“. Apie Grikę – šiose laidos atkarpose: 8:14 ir 1:15:08.