Pirkėjų atsiliepimai

Įsigijau čiužinį nuo pragulų su kompresoriumi BioFlote 2000. Puikus čiužinys – per savaitę užgijo mamos atsiradusios pragulos. Labai prieinama kaina. Kompresoriaus beveik nesigirdi, netrukdo miegoti. Rekomenduoju visiems.

Jurga

Turiu grikių lukštų pagalvę jau 2 metus, ir NIEKO GERESNIO būti ir negali 🙂 Tik Jums manau reiktų labiau REKLAMUOTIS, nes produktai puikūs, bet tikrai ne visi žino apie tokių produktų naudą. Tiesiog geriausiai būtų spaudoje, ar internete… apie patogumą ir sveikumą turėtų VISI žinoti, o toliau jau jų teisė rinktis.

Sėkmės

Ramunė

Gavau dovanų pagalvę „Grikė”. Tuo labai džiaugiuosi, nes ant jos puikiai išsimiegu. Miegant pagalvė prisitaiko prie galvos. Ant kitokios pagalvės nebegaliu miegoti, turiu ją net vežtis į kelionę, jei važiuoju kur nors ilgam pasisvečiuoti.

Živilė

Mano 2,5 metų dukrytė labai prakaituodavo naktimis. Vasarą namie karšta, pabusdavo visa šlapia. Nusipirkom grikinį čiužinuką į vaikišką lovelę ir pagalvėlę mažą – tikrai padėjo, dabar žymiai geriau. Su vyru svarstom, gal ir mums jau reikės sau čiužinį nusipirkti 🙂 Ačiū.

Sandra

Girdėjau atsiliepimų, kad čiužinys su kompresoriumi labai triukšmingas ir vibruoja, tačiau realybėje tikrai maloniai nustebino. Garso praktiškai nėra. Ir vibracijos nesijaučia. Pradžiai galvojom, kad reikia tik pripūsti ir viskas. Bet po supratom, kad reikia nuolatos laikyti įjungtą į elektrą, kad oras cirkuliuotų. Elektros labai mažai ima. Labai džiaugiamės, ačiū. Ir kaina tikrai gera.

Ona, Panevėžys

Turiu du mažus vaikus. Pirmąjį maitinau krūtimi pusantrų metų, antrąjį irgi dar maitinu. Per šiuos metus atradau grikinių pagalvių privalumus: jos suteikia stabilią atramą ir nesubliūkšta. Kai maitindama guliu ant šono, mėgstu atremti į pagalvę galvą ir pečius arba paremti nugarą. Rekomenduoju!

V.K.

Prieš kelias dienas nusipirkau žindymo pagalvę – super!!! Man ji labai patogi ir mano 3 mėnesių mažiukui tinka. Mamos, rekomenduoju 🙂

Aušra

Pirkau pas jus grikių lukštų pagalvę volelį ir jau keturis mėnesius mėgaujuosi ramiu miegu. Dingo kaklo, pečių skausmai. Volelis begalo patogus, galima reguliuoti jo kietumą. Ne veltui japonai jau senai atrado tokius volelius geram miegui ir savijautai. Žinoma, nereikia pamišti ir kieto čiužinio. Tada miegas bus pilnavertis ir geras miegas-garantuotas.
Ačiū Jums labai už tokį gerą gaminį.

Gitana N

„Labai patogus, minkštas čiužinys. Mama guli jau antri metai, pragulų neatsirado. Tikrai efektyvus poroloninis čiužinys pragulų profilaktikai Grikė G2. Kaina tikrai nedidelė, dar padarė nuolaidą. Ir pristatė per 1 dieną! Ačiū ir sėkmės jums darbuose“. Jonas iš Rokiškio.

Jonas iš Rokiškio

Mano 3,5 metų sūnelis vis dažniau naktimis ėmė muistytis. Pastebėjau, kad jo galvytė ant mėgstamos pūkinės pagalvėlės yra labai sukaitusi. Keletą naktų prabudusi pakišdavau po jo galva savo grikinę pagalvę, ant kurios miegu pati. Ir jis nurimdavo. Juk daug maloniau, kai galva naktį vėsi! Dabar įsigijome nedidelę vaikišką „Grikės” pagalvėlę ir tikimės, kad mūsų berniukas ją pamėgs.

V.K.