Tualeto kėdė yra skirta riboto judėjimo žmonių higienai ir natūraliems poreikiams. Pasirinkimas yra pakankamai platus – tualeto paaukštinimai, sulankstomos kėdės, kėdės su paminkštinimais, kėdės su ratukais. Susidūrus su šiuo klausimu pirmą kartą, kyla daugybė klausimų.

SVARBU: nuo 2023 07 01 pirkdami tualeto kėdę galite gauti 98 eur kompensaciją. Plačiau

Norint išsirinkti tinkamiausią tualeto kėdę geriausia konsultuotis su ligonį prižiūrinčia slaugytoja arba tualeto kėdžių gamintoju. Tualeto kėdės pasirinkimas priklauso nuo ligonio sveikatos būklės, nuo to, ar jis vaikšto, ar ne. Rinkdamiesi tualeto kėdę turite pirmiausiai atsakyti į šiuos klausimus:

  1. Ar ligonis savarankiškai vaikšto namuose? Jeigu ligonis pats savarankiškai gali pasiekti tualeto kambarį, galima svarstyti įsigyti tualeto paaukštinimą – jie būna 10 arba 15 cm aukščio, priklausomai nuo ligonio ūgio. Rekomenduojama naudoti po klubo sąnario keitimo operacijų.
  2. Ar ligonis atsikelia iš lovos? Jeigu ligonis sugeba atsikelti iš lovos, galima svarstyti apie tualeto kėdės įsigijimą – ji galėtų stovėti šalia ligonio lovos. Tualeto kėdės turi išimamus naktipuodžius su dangčiu. Reikėtų rinktis tvirtas, stabilias tualeto kėdes, su paminštinimais arba be jų. Jas galima naudoti kaip įprastas kėdes.
  3. Ar turite pakankamai vietos kambaryje? Jei vietos kambaryje nėra daug, galima įsigyti suglaudžiamą tualeto kėdę. Ji lengvai sulanksto, užima mažai vietos. Suglaudžiama tualeto kėdė yra lengva ir kompaktiška. Gali būti pritaikoma ir kaip tualeto paaukštinimas.
  4. Ar yra poreikis nuvežti ligonį į virtuvę ar kitą kambarį? Tualeto kėdė su ratukais gali būti naudojama kelioms funkcijoms atlikti – kaip tualeto kėdė, o taip pat kaip pervežimo vežimėlis.
  5. Ar yra galimybė prausti ligonį duše? Tualeto – dušo kėdė gali būti naudojama kaip universalus vežimėlis – pervežimui patalpose,  taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė. Vežimėlį varyti gali tik palydovas, naudodamasis stūmimo rankena, sumontuota virš atlošo.
  6. Ar yra galimybė ligoniui judėti namuose ir praustis duše savarankiškai? Tualeto – dušo vežimėlis  Akva Go gali būti naudojama savaraniškam ligonio judėjimui namuose, taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė.

1. Tualeto paaukštinimai

Jeigu ligonis pats savarankiškai gali pasiekti tualeto kambarį, galima svarstyti įsigyti tualeto paaukštinimą – jie būna 10 arba 15 cm aukščio, su dangčiu arba be jo. Rekomenduojama naudoti po klubo sąnario keitimo operacijų.

2. Tualeto kėdės

Jeigu ligonis sugeba atsikelti iš lovos, galima svarstyti apie tualeto kėdės įsigijimą – ji galėtų stovėti šalia ligonio lovos. Tualeto kėdės turi išimamus naktipuodžius su dangčiu. Reikėtų rinktis tvirtas, stabilias tualeto kėdes, su paminštinimais arba be jų. Jas galima naudoti kaip įprastas kėdes.

Tualeto kėdė be ratukų – praktiškas ir saugus pasirinkimas sunkiai judantiems asmenims arba tais atvejais, kai nėra galimybių naudotis įprastu tualetu. Prireikus gaminys gali būti naudojamas ir kaip paprasta, sėdima kėdė. Pritaikyta naudotojui iki 100 kg svorio.

Tualeto kėdė su paminkštinta sėdyne yra pilkos spalvos, klasikinio stiliaus. Tai yra  komfortiškas pasirinkimas sunkiai judantiems asmenims arba tais atvejais, kai nėra galimybių naudotis įprastu tualetu. Prireikus gaminys gali būti naudojamas ir kaip patogi, minkšta kėdė. Pritaikyta naudotojui iki 130 kg svorio.

3. Suglaudžiama tualeto kėdė

Jei vietos kambaryje nėra daug, galima įsigyti suglaudžiamą tualeto kėdę. Ji lengvai sulanksto, užima mažai vietos. Suglaudžiama tualeto kėdė yra lengva ir kompaktiška. Gali būti pritaikoma ir kaip tualeto paaukštinimas.

Panaudojimas, kaip paaukštinimas standartiniam tualetui:

4. Tualeto kėdė su ratukais

Tualeto kėdė su ratukais gali būti naudojama kelioms funkcijoms atlikti – kaip tualeto kėdė, o taip pat kaip pervežimo vežimėlis. Tualeto kėdė su ratukais yra juodos spalvos, klasikinio stiliaus. Turi pakojus ir blauzdas prilaikančius diržus. Tai yra praktiškas ir patogus pasirinkimas sunkiai judantiems asmenims arba tais atvejais, kai nėra galimybių naudotis įprastu tualetu. Pritaikyta naudotojui iki 130 kg svorio.

5. Tualeto – dušo kėdė Akva

Tualeto – dušo kėdė gali būti naudojama kaip universalus vežimėlis – pervežimui patalpose,  taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė. Vežimėlį varyti gali tik palydovas, naudodamasis stūmimo rankena, sumontuota virš atlošo.

Vežimėlio sėdynės plotis – 43 cm, gylis – 42 cm. Jis turi patogius, atlenkiamus porankius. Rekomenduojame juos pakelti sėdantis į vežimėlį ar iš jo (iš šono). Važinėjant porankiai turi būti nuleisti. Vežimėlio pakojai yra pakeliami ir pakišami po sėdyne.

6. Tualeto – dušo vežimėlis Akva Go

Tualeto – dušo vežimėlis  Akva Go gali būti naudojama savaraniškam ligonio judėjimui namuose, taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė.

Tualeto – dušo vežimėlis Akva Go skirtas asmenims iki 120 kg svorio, turintiems laikinų ar ilgalaikių mobilumo problemų. Šis universalus vežimėlis, pagal poreikį, gali būti naudojamas  pervežimui patalpose,  taip pat kaip tualeto ar dušo kėdė. Naudotojas gali savarankiškai judėti sukdamas metalinius varymo lankus, esančius šalia galinių ratų, arba vežimėlį gali varyti palydovas, naudodamasis stūmimo rankenomis, sumontuotomis virš atlošo. Visos vežimėlio gamybos medžiagos yra atsparios korozijai, todėl jis puikiai tinkamas naudojimui dušo patalpose.

Kitos slaugos priemonės

UAB „Metras“ siūlo ne tik tualeto kėdes, tačiau ir slaugos lovas, čiužinius nuo pragulų, vaikštynes, kitas priemones nuo pragulų.

Tualeto kėdės – pirkėjų atsiliepimai

„Labai patogi, tvirta kėdė. Naktipuodis gerai įsistato. Dėkojame už patarimus ir greitą pristatymą“. Marija.

„Ačiū jums už tokią malonią konsultaciją ir nuolaidą. Užsisakome jau ne pirmą prekę. Visada labai kokybiški produktai”. Liudvikas.

„Labai patogi sulankstoma kėdė. Lengva ir greitai susilanksto. Aušra.

Pristatymas tiesiai į namus

Užsakytas tualeto kėdes pristatome per 1-3 dienas tiesiai Jums į namus per kurjerius. Galite atsiskaityti gavę prekes kurjeriui grynaisiais arba kortele.

Pristatome visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena, Akmenė, Anykščiai, Birštonas, Biržai, Druskininkai, Elektrėnai, Ignalina, Jonava, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarijos, Kazlų rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kretinga, Kupiškis, Lazdijai, Mažeikiai, Molėtai, Neringa, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pasvalys, Plungė, Priedai, Radviliškis, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Skuodas, Šakiai, Šalčininkai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionys, Trakai, Ukmergė, Varėna, Vilkaviškis, Visaginas, Zarasai bei kiti miestai ir kaimai.

Konsultuojame

Dėl tualeto kėdės pasirinkimo, pristatymo ir kitų klausimų visada drąsiai kreipkitės tiesiai į gamintoją tel. 8 5 2766143.

Tualeto kėdes galite išsirinkti čia

Apie pragulų profilaktiką skaitykite čia.