Pagalvė – kaip išsirinkti tinkamą? 8/8/8. Tokia yra paprasta ir tikriausiai daug kam matyta, girdėta ar net išbandyta gyvenimo formulė: 8 valandos miego, 8 valandos darbo ir 8 valandos laiko sau. Tik kokybiškai atlikus pirmąją formulės dalį – gerai išsimiegoti 8 valandas, galėsime produktyviai dirbti ir turiningai praleisti likusias dienos valandas.

Tad kokią įtaką miegui turi gera ir kokybiška pagalvė?

Būdami sveikos gyvensenos propaguotojai, didelį dėmesį skiriame natūraliai ir ekologiškai produkcijai. Todėl jau daugiau kaip 11 metų gaminame pagalves iš lietuviškų grikių lukštų. Mūsų gaminamos grikių lukštų pagalvės turi unikalių savybių, kurias jau įvertino ne tik mūsų tautiečiai, bet Pabaltijo kaimynai ir beveik visa Skandinavija. Tad galime drąsiai teigti, kad geras, ramus ir kokybiškas miegas didžiąja dalimi priklauso nuo to ant kokios pagalvės miegame. Todėl rekomenduojame rinktis natūralias, lietuviškų grikių lukštų pagalves.

Mūsų rekomendacijos pagrįstos, nes GRIKĖ grikių lukštų pagalvės turi ypatingų savybių:

 • Visiškai pralaidi orui, todėl nesukelia prakaitavimo;
 • Nesukelia alergijos, nes joje nesiveisia dulkių erkutės;
 • Prisitaiko prie galvos formos ir kaklo išlinkimų, suteikia stabilią atramą;
 • Galima reguliuoti kietumą (aukštį) – dalį grikių lukštų galima nupilti arba pripilti;
 • Slopina knarkimą;
 • Pagalvė yra natūrali iš lietuviškų grikių lukštų. Prie jos pridedamas ir 100% medvilnės užvalkalas.

Renkantis naują pagalvę, turėtumėte žinoti pagrindinius pagalvės pasirinkimo kriterijus.

Pagalvės pasirinkimo kriterijai

 1. Pagalvė nėra skirta visai šeimai. Nerekomenduojame visiems šeimos nariams pirkti vienodo dydžio pagalves. Renkantis pagalvės dydį reikia atsižvelgti į žmogaus kūno sandarą. Mažesniam ir smulkesniam žmogui labiausiai tiks maža ar vidutinio dydžio GRIKĖ grikių lukštų pagalvėlė. Žmogui su plačiais pečiais – didelė bei aukšta pagalvė.
 2. Taip pat prieš įsigyjant naują pagalvę prisiminkite kokia yra jūsų mėgstamiausia miego padėtis ir miegojimo poza. Jei mėgstate miegoti gulėdami ant nugaros, jums labiausiai tiktų žemesnė pagalvė, o jei miegate gulėdami ant šono, ji turėtų būti gana aukšta.
 3. Užduokite sau klausimą ar nakties metu jus vargina prakaitavimas. Jei miego metu prakaituojate, GRIKĖ grikių lukštų pagalvė gali būti geriausias pasirinkimas, nes grikių lukštai puikiausiai praleidžia orą. Todėl pagalvės paviršius visuomet yra vėsus. Dėl šios priežasties, miegant, jums nereikės vartyti pagalvės, kad surastumėte vėsų paviršių.
 4. Labai dažna klaida yra nežinojimas, kad miegant ant pagalvės turi gulėti ne tik galva, bet taipogi ir kaklas. GRIKĖ grikių lukštų pagalvė turi atskirą kaklo zoną, todėl miego metu neapkrausite kaklo bei pečių linijos.
 5. Dar vienas labai svarbus kriterijus renkantis naują pagalvę – atsakymas ar pagalvėje cirkuliuoja oras. Tinkamoje ir kokybiškoje pagalvėje turi cirkuliuoti oras, į ją neturi įsimesti pelėsis ar atsirasti erkučių. GRIKĖ grikių lukštų pagalvė ir yra ypatinga tuo, kad oras tarp grikių lukštų labai lengvai cirkuliuoja. Tai padeda išvengti ne tik galvos prakaitavimo, bet ir nesukelia alergijų.

Turintiems grikių lukštų pagalves, rekomenduojame jas kas keletą metų atnaujinti. Atnaujinus pagalves nauju grikių lukštų derliumi, jos vėl kvepia gaiva, grikiais ir svarbiausia – teikia gamtos neišsemiamą stiprybę.